הגיעו אלינו

ישנן מספר אפשרויות להגיע אל יישוב אביגיל – ברכב פרטי או בתחבורה ציבורית. בעמוד זה נפרט על כל המסלולים, מה שיאפשר לכם לתכנן מראש את דרך ההגעה הנוחה ביותר עבורכם.

תחבורה ציבורית

אם אתם מגיעים מאזור באר שבע, הדרך הנוחה ביותר היא לעלות על קו מספר 250 (יוצא מתחנה מרכזית באר שבע), הקו עוצר בתחנות סוסיא צפון ותחנת מעון – ניתן לרדת מאחת מתחנות אלו ולהמשיך ברגל עד יישוב אביגיל.

למגיעים מאזור המרכז ותל אביב, מומלץ לקחת רכבת או אוטובוס (קו 370 מתחנה המרכזית בתל אביב) עד לבאר שבע ומשם לעלות על קו 250.

 

למגיעים מאזור ירושלים – ניתן לעלות על קו 382 היוצא מתחנה מרכזית בירושלים, לרדת בתחנת קרית ארבע/דרך נופי ממרא, להחליף לקו 50 הנוסע ישירות עד למושב מעון משם ניתן להמשיך ברגל עד לאביגיל.

רכב פרטי

כמובן שהגעה ברכב פרטי הינה נוחה יותר – לא תצטרכו ללכת ברגל וניתן להגיע ישירות למקום הרלוונטי.

לנוסעים מכוון באר שבע – עליכם לעלות על כביש 60. בדרך תעברו את עומר ומיתר עד שתגיעו לפנייה לכוון כביש 317. יש לפנות בפנייה זו ולנסוע עד ליישוב סוסיא, משם יש להמשיך עד ליישוב מעון, לפנות ימינה ולנסוע ישר עד שתגיעו לאביגיל. אפשרות נוספת היא לקחת פנייה קצת לפני הכניסה למעון ולהמשיך ישר עד להגעה אל יישוב אביגיל.

למגיעים ברכב פרטי מאזור תל אביב – מומלץ לנסוע בכביש 6 עד שהנכם מגיעים לפנייה אל כביש 60 (קצת אחרי תחנת דלק ומקדונלדס), משם עליכם לעקוב אחר אותם ההוראות של המגיעים מאזור באר שבע.

 

למגיעים מאזור ירושלים – יש לנסוע בכביש מספר 356 עד להגעה אל היעד. בדרך תעברו את בית לחם, אפרת, מעלה חבר, כרמל ומעון.